Sık Sorulan Sorular

Örgün eğitimlere göre daha uygun fiyatlarla, yol, zaman ve diğer masraflarınız olmadan, branşında uzman eğitim kadrosu ile kalabalık sınıf ortamlarında boğulmadan evinize konuk oluyor, sizlere kaliteli eğitim sunuyoruz.

Kaydınız gerçekleştikten sonra size bir kullanıcı adı ve şifre tahsis edilir. Ders programınız size özel olan, Bireysel Canlı Ders Takviminize eklenir.

Ders programınıza göre interneti olan herhangi bir yerden, bilgisayar, tablet veya cep telefonu ile derslerinizi takip edebilir, öğretmen ve diğer öğrencilerle etkileşim halinde olabilirsiniz. Anlamadığınız yerleri öğretmeninize sorabilirsiniz.

Sayfamızın üst bölümünde bulunan Kayıt Ol butonuna tıklayın. Açılan sayfadaki formda yer alan Ad Soyad, Telefon, Mail ve Şifre bölümlerini eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurduğunuzdan emin olduktan sonra Kayıt Ol butonuna tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şifremi Unuttum butonuna tıklayın. Açılan sayfaya kayıt olduğunuz mail adresinizi yazarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapamıyorsanız öncelikle şifremi unuttum adımlarını uygulayarak yeni bir şifre edinmeye çalışın. Yeni şifre talep ettiğiniz halde şifre gelmiyorsa veya değiştirdiğiniz halde giriş yapamıyorsanız 0505 497 16 08 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Sayfanın üst kısmında bulunan GİRİŞ kısmına tıklayın. Kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapın.  Açılan sayfada size ait sayfanızda Canlı Ders Takvimi bölümünü göreceksiniz. Dersler haftalık olarak eklenmektedir. Derslerin üstüne tıklayarak derslere giriş yapabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra size ait profilinizde açılan sayfada Video Dersler bölümünü göreceksiniz. Ders işlendiği tarihten itibaren maksimum 48 saat içerisinde dersler sisteme yüklenmiş olacaktır.

Böyle bir durum da 0505 497 16 08 numaralı telefondan veya desteknetteakademi adresine mail atarak yardım alabilirsiniz. Maksimum 1 iş günü içerisinde sorununuz giderilecektir.

KPSS, DGS, TYT, AYT, ALES, LGS vb. eğitimleri veren örgün kurslarda bulamayacağınız rehberlik hizmetini size profesyonel olarak ve sınav hazırlığı süresince sunacağız. rehberlik çalışmalarımız ihtiyaç duyduğunuz her konuda devam edecektir.

Akıcı bir ders için hızınınz en az 3-4 megabit olmalıdır. Buraya Tıklayarak internet hızınızı test edebilirsiniz. Ayrıca ders esnasında sorun yaşanmaması için o an internet bağlantısı gerektiren uygulamaları ve yazılımları kapatmanızı öneririz.

4 Saatlik bir canlı ders ortalama 2-3 GB kota doldurmaktadır.40 dakikalık bir video ders ise ortalama 250-300 MB kota doldurmaktadır.

Kullanılan içeriğe göre sunumlar ve içerikler telif hakkı taşıyan dışındakiler haricinde hocaların insiyatifine göre öğrencilerle paylaşılmaktadır.

Derslerin kullanım süresi kayıt olduğunuz sınav türünün ÖSYM tarafından belirlenen sınav tarihine kadardır.

Canlı derslerde dersler başlamadan veya dersler başladıktan 15 gün sonrasına kadar kayıt olduğunuz tutarın %10’u kesilerek kayıt iptali yapabilirsiniz. Bu şartlar dışında kayıt iptali yapmak isterseniz Ürün Bedelinin %10’u + (Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * işlenilen Ders Saati sonucunda bir tutar hesaplanır. Kalan ücret tarafınıza iade edilir.
Video dersler için ise 5 iş günü içerisinde netteakademi.com adresine başvurarak iade edebilirsiniz.